•  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Türkçe & Yabancı
Dizinler
XML syndication

En iyi dizinler

Site-Ekle.us dizini site eklemek isteyenler için ideal ve kaliteli bir dizin olup, ekonomik açıdan karşılıksız site ekleme prensibini esas alan bir web dizinidir. Sitenizi ilgili kategoriye Site ekle linkini kullanarak ücretsiz bir şekilde kayıt edebilirsiniz.
Site-ekle.us sitesi bedelsiz ve kaşılıksız bağlantı esasını ilke edinmişse de işletim masraflarını karşılamak için destekçi (sponsor/partner) siteler kabul edecektir. Site ekledikten sonra sitelerinizin son eklenen sitenin altında kalmasını istemiyorsanız, düşük bir destek bedeli ile kategorinin ön sayfasında kalmanız mümkündür.
http://www.siteekleme.com
PageRank: 2/10
(Tıklanma: 242; Yorumlar: 0; Eklenme: Nov 3, 2008) Site Bilgileri Bozuk link ihbarı
Önemli bilgi notu: Bu site dizinler.info tarafından örnek olması amacıyla eklenmiştir. Özellikle webservis.gen.tr sitesini seçmemizin nedeni şunlardır:
1- Siteleri Listeye çabuk kabul edişi,
2- İyinet ve Zirve100'ün aksine sitelere pagerank katkısı bulunması, sadece kendi menfaatine çalışmaması.
3- Ayrıntılı istatistikleri sizin talebinize göre yayınlaması veya yayınlamaması.
4- Siteniz arızalansa dahi uzunca bir müddet sitenizi listeden çıkarmaması.
http://www.webservis.gen.tr
PageRank: 3/10
(Tıklanma: 117; Yorumlar: 0; Eklenme: Nov 3, 2008) Site Bilgileri Bozuk link ihbarı
Firmaları.biz firma dizini Türk ticaret firmaları, Türkiye sanayi ve ticaret firmaları rehberidir. İlgili sektör kategorisine site eklemek isterseniz, dizinimiz hizmetinizdedir.
http://www.firmalari.biz
PageRank: 3/10
(Tıklanma: 111; Yorumlar: 0; Eklenme: Nov 3, 2008) Site Bilgileri Bozuk link ihbarı
Arama burada var ama sloganlı web dizini internetteki kaliteli siteleri listeleyen bir arama dizinidir. Oldukça geniş kategorileri olan aramavarama.com dizinine site eklemek kolay bir işlemdir.
http://www.aramavarama.com
PageRank: 0/10
(Tıklanma: 86; Yorumlar: 0; Eklenme: Nov 3, 2008) Site Bilgileri Bozuk link ihbarı
Hangisi özgür ve özgün arama motoru, diğer arama motorları ile her hangi bir rekabet için tasarlanmamıştır. Hangisi arama motorunun amacı, tarafımızca tespit edilen ve sadece en yeni, en iyi ve en kaliteli web siteleri üzerinde arama yapan bir arama motoru hazırlamaktır.

Hangisi.info arama sonuçları kendi robotlarımız tarafından siteye eklenen linkler üzerinde tarama yapılması sayesinde getirilmektedir. Arama sonuçları Google, yahoo, msn gibi arama motorlarından çekilmemekte, bunlarla herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır.
http://www.hangisi.info
PageRank: 3/10
(Tıklanma: 78; Yorumlar: 0; Eklenme: Nov 3, 2008) Site Bilgileri Bozuk link ihbarı
Markalari.net marka dizini; sarf malzemesi markaları, modelleri ve fiyatları arama motoru şeklinde hazırlanan bir dizindir. Dizin; Marka bilgilerine ilişkin site ve sayfaları listeler.
http://www.markalari.net
PageRank: 2/10
(Tıklanma: 70; Yorumlar: 0; Eklenme: Nov 3, 2008) Site Bilgileri Bozuk link ihbarı
Mal ve hizmet fiyat dizini Türkiye'de satışı yapılan ürün, hizmet ve malzemelerin satış fiyat bilgilerini araştırmak ve listelemek amacını taşımaktadır. Bu nedenle rehberimize bu tip alış veriş fiyat bilgilerinin bulunduğu siteleri eklemeniz mümkündür. Dizine site eklemek için site sahibi olmanız da gerekmez. Amacımız fiyatlar konusunda kaliteli, özgün ve bağımsız bir dizin hazırlamaktır.
http://www.fiyatlari.org
PageRank: 0/10
(Tıklanma: 61; Yorumlar: 0; Eklenme: Nov 3, 2008) Site Bilgileri Bozuk link ihbarı
Türkiye'deki şirketleri iş alanlarına göre tasnif eden bir şirket dizinidir. Şirket sitelerini listeleyen dizine site eklemek kolay ve hızlıdır.
http://www.sirketleri.biz
PageRank: 2/10
(Tıklanma: 58; Yorumlar: 0; Eklenme: Nov 3, 2008) Site Bilgileri Bozuk link ihbarı
Bilgi Paylaşım forum dizini, paylaşım esaslı ve bilgiye dayalı forumların kategorize edilerek, derlendiği bir dizindir. Sitenin amacı bünyesinde bilgi içeren forumları sınıflandırarak kolay bulunmalarını sağlamaktır. Dizinimiz, her türlü konuya değinen, genel forumları bünyesinde barındırmaz. Her konuda paylaşım forumları şeklinde bir kavramı bilimsel bulmadığımızı, sitemize sadece belirli bir konuya odaklanmış ve belirli bir bilgiyi işleyen forumları kabul etmekteyiz. Bu itibarla siteniz başlı başına bir forum sitesi dahi olsa, birbiri ile alakasız konuların işlendiği bir forumu dizinimize kabul etmeyeceğimizi, Bilimsel bir forum rehberi hazırlamayı planladığımızdan içeriğinde yasal olmayan unsurları barındıran siteleri kabul etmeyeceğimizi üzülerek de olsa belirtmek zorundayız. Forumunuzun site kayıt kabul şartlarına uygun olduğunu düşünüyor iseniz ilgili kategoriye girip, "FORUM EKLE" linkinden sitenizi dizinimize ekleyebilirsiniz.

http://www.forumlari.info
PageRank: 2/10
(Tıklanma: 55; Yorumlar: 0; Eklenme: Nov 3, 2008) Site Bilgileri Bozuk link ihbarı
Cyberlinkstore - Cyber Links Store Directory.
http://www.cyberlinkstore.com
PageRank: 2/10
(Tıklanma: 41; Yorumlar: 0; Eklenme: Nov 3, 2008) Site Bilgileri Bozuk link ihbarı

ISP Özel Güvenlik firması